+90 444 1 426

info@averdigi.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Türkiye'nin Güvenlik Çözümü

Güvenlik Teknolojilerinde yaşanan gelişmelerin, yaşamımızı ve iş yapış biçimimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde;

HAN Elektronik olarak 2002 yılından beri tüm bu gelişmeleri ve hizmetleri sizlere ulaştırabilmenin gururunu yine temsil ettiğimiz çözüm ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Firmamız; bu geçen süre içerisinde sektörde birçok yeniliklerle örnek olmuş, ARGE çalışmalarına verdiği önemle sektöre yön vermiş ve Tescilli sloganı olan ‘’Türkiye’nin Güvenlik Çözümü’’ olmayı başarmıştır.

Han Elektronik olarak;  bugün geldiğimiz noktada bünyemizde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte olduğu çözümleri, Türkiye’nin genelinde 2000’i aşkın bayi ağı ile sahip oldukları değerleri koruyacaktır.

Hizmet kalitesi ve güvenirliği ile kendine ait yönetim binasında faaliyetlerini sürdürmeye sektöre yön ve feyz vermeye örnek bir kuruluş olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Şimdi sizlere daha güvenli bir yaşam sunabilmek için hattın diğer ucunda bekliyoruz.

Bize güvenen herkese sonsuz teşekkürler.

 

100

 

vision

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ Güvenlik sektöründe yenilikçi, güvenilir,katma değeri yüksek, teknolojik ve geniş ürün portföyümüz ile müşterilerimize profesyonel çözümler ve üst düzey hizmetler sunmak.

vision

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ Şirketimizin yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek ve bu sektörde müşterisine güven veren, müşteri odaklı düşünen, müşterilerin beklentilerini anlayıp onlara değer katan ve rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı Türkiye’nin lider ve en öncü Güvenlik Çözümü kuruluşlarından biri olmak ve ülkemizin en değerli markaları arasına girmek.

DEVAMI

Bizi Arayın +90 444 1 426

Bizi Arayın +90 444 1 426

Mehmet Akif Mah. Bahariye Cad. 1904 Sok. No:15 Halkalı Küçükçekmece /İstanbul
+90 444 1 426
+90 212 220 82 79
info@averdigi.com.tr

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Tüm hakları Han Elektronik Aş Aittir.

Tüm hakları Han Elektronik Aş Aittir.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ